Szkolenia1. Pracownia Zmiany Społecznej (FERSO)

SZKOLENIA mające na celu wspieranie inicjatyw obywatelskich.
Wsparcie edukacyjne  w formie szkoleń mające na celu zwiększenie wiedzy przedstawicieli grup nieformalnych, organizacji studenckich, młodych organizacji pozarządowych, pozostałych ngo. Szkolenia dopasowane zostaną do uczestników za pomocą określenia oczekiwań w formularzu zgłoszeniowym.

Zapraszamy na szkolenia 2-dniowe z obszarów:Podczas szkoleń uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe  i catering wegetariański. 
Szkolenia prowadzone będą metodą warsztatową.
Oferta szkoleniowa przygotowana została  na podstawie badań przeprowadzonych w ramach Łódzkiego Centrum Obywatelskiego tak by w jak największym stopniu odpowiadać realnemu zapotrzebowaniu organizacji.
Zastrzegamy jednak możliwość zmiany tematów szkoleń w przypadku zgłoszenia nowego zagadnienia przez organizacje pozarządowe, w toku realizacji działania.

Na szkolenia należy się zgłaszać za pomocą formularza on-line lub w biurze. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie zostaje potwierdzone najpóźniej 7 dni przed, po zebraniu grupy 16 uczestników.4 komentarze:

  1. Quality Guide (www.qualityguide.pl)? Fachowcy, którzy znają się na szkoleniach. Warto dać im szansę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdybyście poszukiwalibyście Państwo miejsca, w którym moglibyście przeprowadzić wspomniane szkolenie, proponowałbym zapoznać się z ofertą restauracji https://naskrajnej.pl/konferencje wyspecjalizowanej w organizacji szkoleń, konferencji czy też przyjęć firmowych.

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja polecam www.qualityguide.pl - wysoki poziom szkoleń pracowniczych. Polecam!

    OdpowiedzUsuń